Search
Close this search box.

لاراول چیست ؟

وقتی درباره بهترین فریم ورک برای توسعه وب سایت‌ها و وب اپلیکیشن‌ها جستجو می‌کنیم، طراحی سایت با فریم ورک لاراول یکی از اولین اسم‌هایی است که به چشم ما می‌خورد. Laravel رایگان و متن باز در زیرمجموعه زبان برنامه‌نویسی PHP قرار می‌گیرد و مبتنی بر معماری MVC است. در دنیای طراحی وب سایت به ، شاهد گسترش بسیار سریع سایت‌های لاراولی هستیم و می‌بینیم که هر روزه شرکت‌ها و استارتاپ‌های بیشتری به سمت آن روی می‌آورند. همین موضوع باعث شده که توسعه‌دهندگان هم هر روز ویژگی جدیدی را به لاراول اپن سورس اضافه کرده و آن را بیشتر از قبل توسعه دهند. این توسعه سریع باعث شده که طراحی وب سایت با Laravel بتوانند از امکانات به‌روزی استفاده کرده و به این ترتیب نسبت به رقبای خود متمایز شوند.

روبیک از هم پاشیده جوان

طراحی سایت با تیم جوان

اهمیت طراحی سایت و داشتن وبسایت ساخت وب سایت برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ یک ضرورت است، نیازی مانند داشتن یک مغازه، دفتر و یا هر محیطی برای آغاز یا توسعه کسب و کار. اگر کسب و کاری دارید و وب سایت ندارید، کسب و کار شما عملا دیگر وجود ندارد، زیرا مردم غالب نیازهای خود را، از طریق جستجو در اینترنت و گوگل، برای پیدا کردن خدمات دهندگان دنبال می کنند.
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای باید بتواند نیاز های کاربران شما را به سادگی برطرف نماید تا در نهایت منجر به افزایش اعتماد کاربران و افزایش اعتبار برند شود.

طراحی سایت ریسپانسیو
نمایش عالی در موبایل، تبلت و لپ تاپ، ضمن ایجاد رضایت کاربر، باعث می شود که شما از گوگل جایزه بگیرید و رتبه شما در نتایج جستجو بهتر شود.

رابط کاربری و تجربه کاربری بهینه (UI , UX)
سایت شما، شرکت، محصولات، خدمات و در نهایت برند شما را منعکس می‌کند. پس مهم است که از نظر بصری وب سایتی جذاب، کاربر پسند و حرفه‌ای داشته باشید.

امنیت سایت
جبران حملات سایبری، سنگین است. این حملات به اعتبار شما آسیب می زنند و باعث می شوند بازدیدکنندگان نسبت به بازدید مجدد از سایت شما دلسرد شوند.

محتوای با کیفیت
محتوای سایت شما باید، مختصر، جذاب و جدید ، جامع و اختصاصی باشد

هرچه محتوایی که در سایت شما قرار دارد کیفیت بهتری داشته باشد، کاربر را برای مدت بیشتری در وبسایت شما نگه خواهد داشت و این یعنی رضایت کاربر از شما و سایتتان و در نتیجه تبدیل شدن به یکی از مراجعی که نیاز کاربران گوگل را رفع می‌کند.
اگر واقعا وبسایت شما چنین ویژگی هایی داشته باشد مطمئن باشید که موفقیت وبسایت شما حتمی است.

دسترسی آسان به اطلاعات تماس و آدرس
هنگام طراحی و ساخت سایت خود، یا باز طراحی آن، حتما در نظر داشته باشید، لوکیشن محل استقرار شما، نشانی متنی دفترکار شما و تلفن های تماس، باید در کمتر از 5 ثانیه در مقابل دید مخاطبتان باشد.

سئو و جذب ترافیک
طراحی وب سایت حرفه ای و خوب که استفاده از آن آسان است کافی نیست .باید رفت و آمد داشته باشد. در غیر این صورت، تمام این تلاش‌ها در طراحی UX و محتوا بی فایده خواهد شد.

اگر طراحی سایت شما به صورت حرفه ای انجام شده باشد در وهله اول باعث جلب رضایت کاربر خواهد شد. از آنجایی که رضایت گوگل و ربات ها و خزنده های آن هم برای رتبه دادن به سایت ما در گرو رضایت کاربر است، این موضوع باعث خواهد شد که وبسایت شما در زمان کوتاه تر و با طی کردن فرآیندهای ساده تری به صفحه اول گوگل بیاید و بتوانید خیلی سریع تر از آن به درآمد برسید.

 

men for dream digital marketing

هنوز هم فکر میکنی موفقیت اتفاقیه!

اجازه بده خلافشو بهت ثابت کنیم :

بیا درمورد ایده و رشد کسب و کارت باهم گپ بزنیم و ببینیم چطور انتخاب های درست، موفقیت های بزرگ را میسازند! باجوان همین حالا قدم بعدی‌ برای رشد کسب و کارت‌رو قبل از اینکه رقیب شما اینکارو انجام بده، بردار…

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان
Logo
Shopping cart