Search
Close this search box.

اولینِ نتایج اول گوگل باش !

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

80% از افراد برای پیدا کردن محصولات و رفع نیازشان به سراغ موتور های جستجو می روند. از این رو برای دیده شدن باید اطمینان حاصل کنید که کسب کار شما در راس نتایج گوگل فرار دارد. ما در جوان با یک استراتژی کارآمد و اصولی سئو کسب و کارتان را برای رسیدن به رتبه بالا در گوگل و جذب مشتری سازماندهی می کنیم.

سئو و بهینه سازی

ویژگی های تیم ما

چرا خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت جوان؟

بهینه سازی محتوای وب

ما با انجام فرایند سئو فنی ، سایت شما را با آخرین قوانین گوگل تطبیق می دهیم و کلیه مشکلات فنی موجود را رفع کرده و ارتقا رتبه وب‌سایت شما را تضمین می‌کنیم.(سایت را به سطح استاندارد برای موتورهای جستجو میرسانیم)

بهینه سازی فنی

ما با انجام فرایند سئو فنی ، سایت شما را با آخرین قوانین گوگل تطبیق می دهیم و کلیه مشکلات فنی موجود را رفع کرده و ارتقا رتبه وب‌سایت شما را تضمین می‌کنیم.(سایت را به سطح استاندارد برای موتورهای جستجو میرسانیم)

استراتژی سئو

ما با ارائه بهترین پلن ها وب‌سایت شما را با یک استراتژی کارآمد و متناسب سئو برای رسیدن به رتبه‌های بالا در گوگل، و قرار گرفتن در نتیجه‌ی جستجو‌های هدفمند سازماندهی می‌کنیم

لینک سازی و انتشار محتوا

ما با بررسی وضعیت سایت شما اقدام به اجرای استراتژی و شروع فرآیند اعتبار بخشی به وبسایت شما خواهیم کرد.سپس با استراتژی لینک سازی حرفه ای در شبکه‌ های اجتماعی و تولید محتوا ، نظر موتورهای جستجو و ربات های گوگل را به محتوای وب سایت شما جلب می کنیم

seo

نمونه کار های سئو و بهینه سازی

اینجا نتایج حرف اول را میزند

خدمات سئو (SEO)

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

خدمات سئو (Search Engine Optimization = بهینه سازی موتور جستجو) از جمله عناصر کلیدی در دنیای دیجیتال مدرن هستند. اگر شما یک وبسایت دارید یا در عرصه تجارت آنلاین فعالیت می کنید، بهبود رتبه و نمایش وبسایت شما در نتایج موتورهای جستجو می تواند اهمیت بسیاری داشته باشد. زیرا هر چقدر که سایت شما در صدر نتایج گوگل و در جایگاه اول قرار بگیرد، فروش و درآمد بیشتری را برای مجموعه شما به ارمغان خواهد آورد.

اهیمت و مفهموم سئو

سئو یک مجموعه از تکنیک‌ها و استراتژی هایی است که به کمک آن‌ها وبسایت شما بالاترین جایگاه در نتایج موتورهای جستجوی (مثل گوگل) برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا محصول شما را کسب می‌کند.

نقش سئو زمانی دارای اهمیت شد که بیشتر مردم برای خرید محصولات خود یا کسب اطلاعات در مورد آن، از موتورهای جستجو استفاده می کردند، بنابراین نادیده گرفتن این موضوع می تواند به از دست دادن سهم بزرگی از بازار شود و ضرر های جبران ناپذیری برای کسب و کار داشته باشد.

بگذارید با یک مثالِ آماری ساده، اهمیت و نقش سئو برای کسب و کارها را بررسی نماییم پس لطفا به نمونه زیر توجه فرمایید:

طبق آماری که شرکت گوگل ارائه داده است در هر ثانیه حدود 60,000 سرچ در گوگل انجام می شود، و روزانه 5.1 میلیارد جستجو صورت می پذیرد.

این آمار برای کسانی که صاحب وبسایت های تجاری هستند بسیار اهمیت دارد، چون رقم بسیار جذابی می باشد.

حال تصور کنید شما می خواهید یک مغازه کفش فروشی در مرکز بازار تهران و در شلوغ ترین نقطه آن راه بیندازید، بنظر شما در یک شبانه روز چه تعداد مشتری از مغازه شما بازدید خواهند کرد؟ به عبارت دیگر چند نفر وارد مغازه شما خواهند شد تا از محصولات شما بازدید نمایند؟

شاید در بهترین حالت بازار تهران بتوان گفت حدود 200 نفر از مغازه شما بازدید کنند، در ضمن ما وجود زیر ساخت های لازم برای پذیرش این تعداد در روز یعنی میزان مساحت مورد نیاز، تعداد کارشناسان فروش و غیره را صرف نظر کرده ایم.

اما جالب است بدانید تعداد سرچ خرید کفش در اینترنت به زبان فارسی چیزی در حدود 6000 سرچ در روز و ماهیانه حدود 200.000 سرچ در این حوزه انجام می شود.

نکته مهم این است که سایتی که جایگاه اول گوگل را داشته باشند بیش از 70 درصد از این میزان (یعنی 4200 سرچ) را نصیب خود می کنند و سایت هایی که در رتبه دوم و سوم قرار دارند 30 درصد مابقی را دریاف می نمایند.

نمونه بالا بطور واضح بیان می کند، سایتی که در جایگاه اول گوگل در حوزه خرید کفش باشد، روزانه  بیش از چهار هزار نفر!!! از آن بازدید خواهند کرد که این میزان افراد واقعا بی نظیر است و در نهاست منجر به درآمد های میلیاردی خواهد گردید.

بنابراین بسیار طبیعی است که اکثر کسب و کار ها به سمت فروش مجازی روی بیاورند و برای بدست آوردن جایگاه اول تا سوم گوگل با یکدیگر به رقابت بپردازند و در این مسیر قدم بگذارند.

البته افرادی نیز هستند که از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فروش دارند، سوالی که مطرح می شود این است که آیا این افراد با وجود فروش از طریق اینستاگرام به سایت و سئو کردن سایت نیاز دارند یا همان اینستاگرام کافی می باشد؟

فروش در اینستاگرام بهتر است یا سایت؟!!

پاسخ این سوال بسیار ساده ست، باید هر دو این موارد را داشته باشید، اما فروش در اینستاگرام به مراتب سخت تر و پر هزینه تر و البته محدود می باشد.
شما از طریق پیجی که در اینستاگرام زده اید با توجه به میزان فالور هایی که دارید فروش محدودی را خواهید داشت بنابراین لازم است هر از چند گاهی تبلیغات انجام دهید، که با انجام تبلیغات محصول شما در معرض دید تعدادی کاربر غیر هدف قرار میگیرد.
بطوری که اگر پست تبلیغاتی شما ده هزار نفر بازدید بخورد از این تعداد حدود 20 درصد محتوای شما را می پسندند، بنابراین بیشتر هزینه های تبلیغاتی شما هدر می رود، در صورتی که کسانی که فروش از طریق سایت را تجربه می کنند همان طور که در مثال فوق توضیح داده شد، محتوای شما بصورت هدفمند و برای کاربران هدف نمایش داده خواهد شد.
البته می توانید از طریق رفتن پست یا ریلز به اکسپلور هم مخاطب هدف جذب کنید که این موضوع کمی تخصصی می باشد اما باز به اندازه گوگل نمی تواند مفید واقع شود.
نکته بعدی در مورد فروش در اینستاگرام این می باشد که بسیاری از مشتریان برای اینکه خرید خود را از شما نهایی کنند نیازمند این می باشند که بتوانند به شما اعتماد کنند و این موضوع در اینستاگرام کمی دشوار است در صورتی وجود وبسایت همانند فروشگاه مجازی کسب و کار شما می باشد که دارای نماد اعتماد، آدرس و شماره تلفن و غیره می باشد.
اگر جزو کسانی هستید که هنوز برای کسب و کار خود سایتی طراحی نکرده اید می توانید از مشاورین مجموعه جوان ارتباط برقرار نمایید. 

خدمات سئو شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات سئو به مجموعه کار هایی گفته می شود که باید به طور کامل روی هر سایت پیاده سازی شود تا ما را به نتیجه ای که می خواهیم برساند. بسته به اینکه پیشینه سایت چگونه بوده است برخی از این خدمات ممکن است که مورد نیاز قرار نگیرند اما این کار مثل ساختن بنا روی یک زمین سست می باشد، بنابراین بهتر است کل این فرایند به طور دقیق و کامل اجرا شود.

این خدمات به طور کلی شامل 5 بخش می شود که همه این موارد با هدف کسب و ارتقا جایگاه بهتر برای سایت شما می باشد که شامل:

 • تحلیل و تدوین استراتژی سئویی (Site Analysis)

 • سئو تکنیکال یا فنی (Technical seo)

 • سئو داخلی (On Page seo)

 • تولید محتوا سئو شده (SEO content)

 • سئو خارجی (Off Page seo)

این پنج مورد که در بالا ذکر کردیم بسیار کلی می باشد به طوری که هر کدام از این موارد برای اجرایی شدن دنیایی از علم و تجربه نیاز دارند و بحث های تخصصی می باشند.

سئو یک فرایند و مسیر می باشد که اگر فردی بخواهد نتیجه مطلوب و رضایت بخشی از خدمات سئو دریافت کند بهتر است کل مسیر را طی نمایید چون تمام این مسائل وابسته به هم می باشند و به یکدیگر ارتباط شدیدی دارند.

مراحل انجام سئو سایت توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان

1- تحلیل سایت و تدوین استراتژی سایت شما

 • جلسه پرزنت و مشاوره سایت:

در ابتدا سایت شما توسط متخصصین شرکت جوان مورد بررسی قرار می گیرد، در بررسی اولیه تمام ابعاد سایت هم از نگاه کاربران و هم به لحاظ الگوریتم های گوگل مورد بررسی قرار می گیرند، ساختار و موقعیت سایت شما بررسی می شود و خطا های موجود و مسیری که تا به اینجای آمده اید بازنگری خواهد شد.
سپس اهداف خودتان را از سئو کردن سایت خود بیان می شود و اینکه قرار است کسب و کار شما چه مسیری را طی نماید، تا ما یک رومپ واضح و عملیاتی برای شما معین نماییم.

 • تحلیل اولیه و تدوین استراتژی:

مرحله بعدی اگر سایت شما مدت زمان زیادی از راه اندازی آن می گذرد باید به لحاظ فنی مورد بررسی قرار گیرد تا بدانیم سلامت سایت شما تا چه میزان می باشد این موارد شامل بررسی سرعت سایت شما، محتوا های بارگذاری شده روی آن، طراحی ui/ux، واکنشگرا بودن در موبایل و غیره می باشد.

همچنین در این مرحله رقبای شما بررسی می شوند تا جایگاه فعلی خود را بهتر درک کنیم و با توجه به عملکرد آنها یک برنامه علمیاتی قوی تر را برنامه ریزی می نماییم.

سپس یک تارگت هدف برای سایت شما در مدت زمان معین تدوین میگردد و نحوه ی اجرایی آن در قالب پروپوزال تحت عنوان استراتژی سایت به شما ارائه می شود.
تدوین استراتژی باعث می شود مسیر سئو مشخص تر و نتیجه مورد انتظار سریعتر حاصل گردد.

 • تحلیل و تعیین کلمه کلیدی هدف

با توجه به اینکه رقبا بررسی شده اند و استراتژی سایت معین گردیده است، کلمه کلیدی سایت شما چه آنهایی که قبلا روی آنها کار شده و چه کلماتی که از این به بعد قرار است کار شود استخراج می شوند و بر اساس آنها تعیین می شود که روی چه کلماتی باید هدف گذاری کنیم تا نتیجه اثر بخش تر و زودتری بدهد.

این مرحله از مهم ترین و تخصصی ترین بخش سئو می باشد و در واقع محور اصلی سئو می باشد.

 2- سئو تکنیکال و رفع خطای سایت

سئوی تکنیکال (Technical) یکی از مراحل عملیاتی و مهم سایت می باشد که در بهبود رتبه سایت تاثیر فوق العاده ای دارد.
و به این معنی می باشد که خطاهای سایت اعم از برنامه نویسی، سرعت سایت و غیره بر طرف شوند، هدف از سئو تکنیکال این می باشد که دسترسی و خوانایی ربات های گوگل به محتوای سایت را تسهیل ببخشیم و از این لحاظ سایت مشکلی نداشته باشد.
همچنین با انجام سئو تکنیکال زیر ساخت های لارم برای انجام سایر کارهای سئویی انجام شده و نتیجه اثر بخش تری خواهد داشت.

لیست کامل سئو تکنیکال چه مواردی می باشد؟

 1. نقشه سایت
 2. فایل ربات سایت
 3. بررسی سرچ کنسول سایت
 4. خطاهای سرچ کنسول
 5. رفع خطاهای کروال سایت
 6. گوگل آنالیتیکس
 7. لینک های داخلی موجود
 8. لینک های خارجی داده شده
 9. بررسی لینک شکسته ها
 10. بررسی معماری سایت و دسته بندی سایت
 11. پینگ گرفتن سرعت هاست
 12. بررسی آپ تایم بودن هاست
 13. CDN برای سایت
 14. سرعت سایت در نقاط مختلف
 15. فعالسازی Gzip برای هاست
 16. بررسی ssl
 17. فشرده سازی فایل های html , css
 18. فعالسازی کش
 19. فرمت تصاویر
 20. تگ alt تصاویر
 21. صفحات نوایندکس
 22. صفحات ریدایرکت شده
 23. کنونیکال صفحات
 24. بررسی قالب سایت
 25. بررسی افزونه ها و پلاگین های نصب شده
 26. امنیت سایت
 27. بهینه سازی فونت سایت در حالت موبایلی و دسکتاپ
 28. وضعیت نمایش سایت دستگاه های مختلف
 همان طور که ملاحظه کردید سئو تکنیکال بسیار گسترده و تخصصی می باشد و تاثیر زیاد در اعتبار گرفتن سایت شما نزد موتور های جست و جو دارد.
انجام این موارد با توجه به اینکه سایت شما دارای چه سابقه فعالیتی بوده است ممکن است متفاوت باشد و برخی از موارد لازم به بررسی یا اجرا نباشند.
 

سئو داخلی (On-Page Optimization)

سئو داخلی یکی از بخش های مهم می باشد که اهمیت انجام آن بسیار بالا می باشد، کار ها و مواردی که در این بخش انجام می شود به بهبود اعتبار سایت کمک خواهد کرد و بخش های ضعیف را تقویت و بالا می کشد.

در واقع در سئو داخلی تمامی برگه ها و بخش های داخلی سایت مورد ارزیابی قرار می گیرد و هر فعالیتی که انجام می شود برای غنی کردن و تقویت داخلی سایت می باشد.

با انجام سئو داخلی شما با یک تیر دو نشان را هدف میگیرد یعنی هم سایت برای موتور های جستجو قابل درک می شود هم درک و خوانایی کاربر از سایت بهتر می شود.

بخش های مهم سئو داخلی که در مجموعه شرکت جوان قم انجام می شود عبارت اند از:

استخراج کلمات کلیدی

یکی از عناصر اساسی سئو، استفاده صحیح از کلمات کلیدی است. باید کلماتی انتخاب شوند که مخاطبان احتمالی شما به دنبال آن‌ها هستند.

کلمه کلیدی هدف که در جلسه اولیه تعیین شده می شود، دستیابی به آن به سرعت امکان پذیر نیست، بنابراین باید روی سایر کلمات هم پوشان کار شود. بنابراین باید تحلیل شود چه کلماتی مناسب هستند و ارزش کار کردن دارند، تا از این طریق بتوان بیشترین ترافیک را به سمت سایت هدایت نماییم.

لینک سازی داخلی

برای داشتن یک سایت قدرتمند باید بخش های مختلف یک سایت با یکدیگر ارتباط داشته باشند تا از طریق اعتبار بخشی به همدیگر صورت بگیرد و در نهایت اعتبار کلی دامنه بالا رود. این بدان معنی می باشد که ممکن است برخی صفحات از برخی دیگر دارای اعتبار بیشتری باشد که باید یک بالانس برای آن ایجاد شود.

مزیت بعدی، دسترسی کاربران به سایر بخش های سایت است، یعنی کاربر بتواند به مطالب مرتبط به آن هم دسترسی داشته باشد، که باعث دیدن شدن بیشتر سایت می شود.

همچنین لینکسازی داخلی باعث می شود ربات های خزنده گوگل راحتر سایت شما را کراول نمایند و سرعت اعتبار بخشی به آن نیز بهبود می یابد.

بهبود تجربه کاربری (ui/ux)

ساختار و ظاهر سایت باید به گونه ای باشد که نرخ ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهد، نه اینکه باعث سردرگمی او شود یا آنقدر پیچیده باشد که نتواند به هدف خود برسد.

ظاهر سایت در حالت موبایلی بسیار با اهمیت است به دلیل آن که 90 درصد جستوچو ها از طریق موبایل و مابقی درصد از طریق سایر دستگاه ها همچون دسکتاب و تبلت انجام می شود.

ساختار و عمق سایت نیز باید بهینه باشد، نباید کاربر برای پیدا کردن محصول خود مسیر های پیچیده ای را تجربه نماید، این مورد بسیار مهم است 80 درصد افراد به دلیل پیچیدگی و طولانی بودن فرایند خرید در سایت های فروشگاهی از خرید خود منصرف می شوند.

بررسی تگ H1 و H2 و …

وجود تگ های متنی Html در ساختار صفحات بسیار با اهمیت می باشد، وجود این تگ به خوانایی و ارتباط کلمه کلیدی با خزنده های گوگل بسیار اهمیت دارد.

اگر شما کلمه کلیدی خوبی انتخاب نمایید اما نتوانید در ساختار مناسبی قرار دهید، زحمات خود را دارید هدر می دهید.

وجود این تگ ها باعث می شود صفحات شما ساختارمند شوند.

ساختار URL

ساختار URL وبسایت شما باید ساده و قابل فهم باشد. URL‌ های بهینه شده به نمایش درآمدند در نتایج جستجو کمک می‌کنند.

آدرس صفحات سایت شما باید به گونه ای باشد که با کلمه کلیدی شما ارتباط مستقیم داشته باشد بنابراین نحوه ساخت آن اهمیت دارد همچنین میزان و طول آن نیز اهیمت دارد، یا اینکه فارسی باشد یا انگلیسی و غیره از جمله کار هایی است که مربوط به این بخش می شود.

توضیحات متای (درج Meta description)

توضیحات متای وبسایت شما باید جذاب و مختصر باشند و اطلاعات کافی را ارائه دهند تا کاربران به وبسایت شما جذب شوند.

این بخش باید بصورت بسیار حرفه ای و سئو شده نوشته شود تا بیشترین بازخورد را داشته باشد، در واقع توضیحات متا اگر خوب نباشد مثل این می ماند که تلاش کنیم تا مشتری را جلوی مغازه بیاوریم اما چون ویترین جالبی ندارد داخل مغازه نیاید.

بررسی و اصلاح تایتل (title)

وجود تایتل برای هر برگه واجب و لازم است، زیرا گوگل قبل بررسی محتوای برگه ی شما ابتدا تایتل شما را بررسی می نماید.

بنابراین لازم است تا یک تایتل مناسب که ارتباط مستقیم با کلمه کلیدی داشته باشد برای هر صفحه درج شود.

درج و اصلاح اسکیما

اسکیما در اصل یک قطعه کدی می باشد که می توان برای هر صفحه از سایت قرار داد و باعث می شود تا مفهوم بهتر و قابل درکی به موتور های جست و جو بدهیم.
اسکیما  انواع متفاوتی دارد و بسته به نوع سایت و محتوای برگه باید انتخاب کنیم که کدام نوع بهتر است انتخاب نماییم.

سئو خارجی (Off-Page Optimization)

زمانی که سایت شما به لحاظ زیر ساخت های داخلی آماده شد حالا نوبت آن رسیده که سایت ما اعتبار بیشتری کسب نماید، یکی از این راه ها ارتباط سایت ما با دیگر سایت ها می باشد.

به طور کلی هر ارتباطی که با سایر سایت ها برقرار می شود می تواند در روند و بهبود رتبه ما تاثیر گذار باشد.

بک لینک‌ها

داشتن بک لینک‌های با کیفیت از وبسایت‌های معتبر به بهبود رتبه شما کمک می‌کند. این بک لینک‌ها باید با محتوای وبسایت شما مرتبط باشند تا ارزشمند تلقی شوند.

این کار مانند این است که فردی در کنار یک بازیگر مشهور بایستد و  به دلیل حضور در کنار او اعتبار بگیرد.

اشتراک گذاری در اجتماعی

اشتراک گذاری محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی به افزایش نفوذ وبسایت شما کمک می‌کند و به کسب و کار شما ارتقاء می‌دهد.

البته این بخش برای خود تخصصی جداگانه است که تحت عنوان سوشال مارکتینگ انجام می شود اما بخشی از آن می تواند در سئوی خارجی انجام شود.

ریپورتاژ آگهی

انتشار ریپورتاژ آگهی زمانی به کار می آید که سایت شما رتبه مناسبی کسب کرده است و حالا کمی باید حول داده شود تا رتبه اول را کسب نماید.

با تولید یک ریپورتاژ مناسب و غنی شده و درج آن در سایت های میزبان این کار انجام می شود اما از آنجا که این کار شامل هزینه خواهد بود باید تولید ریپورتاژ و انتخاب سایت میزبان دقت و تجربه کافی صورت پذیرد.

کامنت مارکتینگ

طبق آماری که از طریق الگوریتم های گوگل بدست آمده تعامل کاربر با سایت تاثیر بسزایی در جایگاه گیری کلمه کلیدی و رتبه سایت شما خواهد داشت، که کامنت گذاشتن یکی از این راه ها می باشد.

بنابراین اگر تعدادی زیادی افراد با دستگاه های مختلف و لوکیشن یا ای پی های متفاوت این کار را انجام دهند از نظر موتور های جست و جو محتوای شما ارزشمند خواهد بود و به شما امتیاز خواهد داد.

این کار روش های گوناگونی دارد که شرکت های دیجیتال مارکتینگ می توانند برای شما انجام دهند.

نحوه انتخاب یک شرکت سئو معتبر قم اراک البرز اهواز تهران مشهد اصفهان

برای بهره‌برداری کامل از خدمات سئو، باید یک شرکت سئو معتبر و حرفه‌ای انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که این شرکت تجربه و موفقیت در پروژه‌های مشابه داشته باشد.

کسانی که ساکن شهر های بزرگ مثل تهران اصفهان مشهد تبریز هستند به دلیل آنکه در این شهر شرکت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند انتخاب یک شرکت مناسب کار دشواری است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ جوان در قم که سابقه طولانی در خدمات سئو دارد می تواند دغدغه شما به با انجام کار بصورت از راه دور بر طرف نماید.

البته اگر ساکن اراک یا شهر های اطراف هستید می توانید شرکت جوان در قم را از نزدیک مشاهده نمایید.

انتخاب یک شرکت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو در قم و سایر استان ها نیاز به یکسری فاکتور هایی دارد که ارائه یک رودمپ مناسب و منطقی از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات سئو یکی از این فاکتور ها می باشد.

ارائه رودمپ یا در واقع نقشه مسیر بسیار اهمیت دارد، زیرا کارفرما بداند قرار است در چه مدت زمان چه کار هایی قرار است انجام شود.

همچنین شرکت مذکور باید به لحاظ علم و تخصص در این زمینه باید بروز و آپدیت باشند.

ارائه ضمانت نامه کتبی هم می تواند یک راه حل مناسب برای کسب اطمینان بیشتر می باشد.

مزایای خدمات سئو

خدمات سئو در قم به بهبود رتبه وبسایت شما در نتایج موتور های جستجو کمک می‌کنند، افزایش ترافیک وبسایت، و افزایش فروش و درآمد شما منجر می شوند.

تأثیر خدمات سئو بر کسب و کار آنلاین

با بهره‌گیری از خدمات سئو، وبسایت شما به نمایش درآمدهایتر در نتایج جستجو می‌آید. این تأثیر به افزایش مشتریان و تقویت نام تجاری شما منجر می‌شود.

 چگونگی تعیین میزان موفقیت در سئو

برای اندازه‌گیری موفقیت سئو، باید پارامتر های مختلفی از جمله رتبه در موتورهای جستجو، ترافیک وبسایت، و نرخ تبدیل را در نظر بگیرید.

 پیشرفت‌های اخیر در دنیای سئو

تکنولوژی‌ها و الگوریتم‌های موتورهای جستجو به مرور زمان تغییر می‌کنند. باید به طور مداوم به روز باشید و استراتژی‌های خود را به تغییرات تطبیق دهید.

قیمت خدمات سئو سایت در قم

خدمات سئو سایت در قم توسط شرکت های زیادی انجام می شود و ممکن است قیمت های متفاوتی نیز ارائه دهند.

قیمت خدمات سئو سایت به عوامل متعددی بستگی دارد حتی بسته به اینکه در کدام شهر یا استان هستید نیز قیمت ها متفاوت می باشند.

به عنوان مثال قیمت خدمات سئو سایت در تهران اصفهان یا مشهد ممکن است گران باشند اما خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت در استان قم علی رغم کیفیت بالا، دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

ناگفته نماند که برای تعیین قیمت خدمات سئو سایت، عوامل دیگری نیز همچون میزان سختی کلمه کلیدی، فعالیت رقبا، گستردگی سایت، پیشینه و اعتبار سایت و غیره نیز موثر می باشد.

عوامل موثر در قیمت خدمات سئو سایت

همان طور که پاراگراف قبلی نیز به آن اشاره شد عوامل زیادی در قیمت گذاری خدمات سئو سایت دخیل هستند که در ادامه به برخی از مهم ترین عوامل آن اشاره خواهیم کرد.

درجه سختی کلمات

سختی کلمه در تعیین قیمت خدمات سئو بسیار موثر می باشد.

هر چقدر که کلمه کلیدی شما سرچ بیشتری داشته باشد، بنابراین رقابت در آن سخت تر می باشد.

به عنوان مثال کلمه ای مثل “خرید گوشی” که ماهیانه بیش از 300 هزار بار سرچ می شود نسبت به کلید واژه ای همچون “خرید محصولات چرمی” که 30 هزار بار سرچ می شود بسیار سخت تر می باشد.

چون سرچ بالایی دارد بنابراین سود بیشتری دارد و به همین جهت رقابت در آن سخت تر و پر هزینه تر می باشد.

زمانی که بخواهیم جایگاه یک کلمه کلیدی پر رقابت را بدست بیاوریم مسلما منابع و هزینه های زیادی باید صرف کرد.

عملکرد رقبا

عملکرد رقبا، عامل بعدی در تعیین نرخ خدمات سئو سایت می باشد، این مورد نیز دارای اهمیت بالایی می باشد.

شاید کلمه کلیدی شما خیلی سخت نباشد، اما رقبای شما آنقدر در این زمینه خوب فعالیت کرده اند که کار را برای شما کمی دشوار کرده است.

بنابراین هر کلید واژه ای که دستیابی به آن سخت تر باشد طبیعتا هزینه آن بیشتر می شود.

تاریخچه و عملکرد سایت

سایت هایی که به مدت زیادی فعالیت نداشته اند یا سایت هایی که عملکرد سئویی بدی داشته اند نیز کار سئو را دشوار می کند.

باید دو برابر بیشتر فعالیت نماییم تا سایت ما مجددا به جایگاه های بهتر باز گردد.

همان طور که خواندیم عوامل زیادی در تعیین قیمت سئو سایت وجود دارد.

لوکشین شرکت

شرکت ارائه دهنده ی خدمات سئو سایت در کدام استان یا شهر وجود دارد، خدمات سئو تهران به مراتب گران تر از خدمات سئو مشهد یا خدمات سئو در  کرمان می باشد.

تهران به دلیل اینکه پایتخت می باشد قیمت های بالاتری می دهند، اما اگر شما از خدمات سئو سایت در قم استفاده نمایید، از قیمت مناسب تری برخوردار می گردید.

استان قم به دلیل نزدیکی به پایتخت، کیفیت کارای بالا و هم سطح پایتخت را ارائه می دهند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ جوان یکی از شرکت های ارائه دهنده ی سئو سایت در قم می باشد که بهترین قیمت و کیفیت را ارائه می دهد.

سؤالات متداول (FAQs)

سؤال 1: چگونه می‌توانم خدمات سئو را برای وبسایت خود انتخاب کنم؟

پاسخ: باید یک شرکت سئو معتبر و با تجربه را انتخاب کنید و با آنها در مورد نیازهای خود صحبت کنید.

سؤال 2: چه تأثیری از خدمات سئو در کسب و کار من خواهد داشت

پاسخ: خدمات سئو به بهبود رتبه در نتایج جستجو، افزایش ترافیک و فروش شما کمک می‌کنند.

سؤال 3: چقدر طول می‌کشد تا نتایج سئو قابل مشاهده باشند؟

پاسخ: زمانی که نتایج دقیقاً قابل مشاهده باشند، بستگی به عوامل مختلفی دارد، اما ممکن است چند ماه طول بکشد.

سؤال 4: آیا می‌توانم خودم سئو را انجام دهم؟

پاسخ: بله، اما سئو یک فرآیند پیچیده است و نیاز به تجربه دارد. اگر توانایی لازم را ندارید، بهتر است به یک حرفه‌ای متخصص مراجعه کنید.

سؤال 5: چگونه می‌توانم تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو را پیگیری کنم؟

پاسخ: شما می‌توانید از منابع آنلاین، وبلاگ‌ها و اخبار مرتبط با سئو استفاده کنید تا به تغییرات آگاه شوید.

اگر می‌خواهید بهبود رتبه وبسایت خود را تجربه کنید، از خدمات سئو حرفه‌ای آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

سئو یک عنصر اساسی در دنیای دیجیتال مدرن است که به بهبود رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند. با انتخاب یک شرکت سئو معتبر و پیروی از استراتژی‌های سئو، می‌توانید کسب و کار آنلاین خود را به موفقیت و افزایش درآمد هدایت کنید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان
Logo
Shopping cart