Search
Close this search box.

با جوان مشتریتو جذب کن

خدمات شبکه های اجتماعی

امروزه رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، تلگرام ، Pinterest و … به یک رسانه موثر برای تبلیغ و حضور آنلاین برای دستیابی به میلیون ها مخاطب هدف تبدیل شده است. اما برای ایجاد چهره‌ای قابل اعتماد از کسب‌وکارتان نیاز به استراتژي درستی دارید ما در جوان فرصت ها و راه کارهای متنوعی در اختیار شما قرار میدهیم تا حضور موثری را در شبکه و رسانه اجتماعی تجربه کنید.

خدمات شبکه های اجتماعی

مدیریت تیم ما برای پلتفرم های کسب و کار شما

گزارش دهی آنلاین از وضعیت تولید محتواآژانس دیجیتال مارکتینگ جوان با بهره گیری پلتفرم های مختلف شبکه ها و رسانه های اجتماعی شما را به اهداف تجاریتان می رساند.

شبکه اجتماعی چیست؟

شبکه های اجتماعی استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مبتنی بر اینترنت مانند فیس بوک، توییتر ، لینکدین و.. برای برقراری ارتباط با دوستان، خانواده یا همسالان است

تفاوت شبکه های اجتماعی با رسانه های اجتماعی چیست؟

که شبکه های اجتماعی بستری برای برقراری ارتباط می باشد یعنی کانال ارتباطی با ماهیت دوطرفه است درحالی که رسانه ای اجتماعی بستری برای پخش اطلاعات است.

چرا تبلیغات وفعالیت موثر در شبکه و رسانه های اجتماعی مهم است؟

یک دلیل مهم دارد؛ حضور مخاطب . هرجایی که مردم بیشتر حضوردارد فرصت مناسبی برای جذب مخاطب ، برندینگ و رشد کسب وکارها است . امروزه شرکت ها از رسانه های اجتماعی برای ایجاد برندینگ و فروش محصولات خود استفاده می کنند و پیام های مربوط به فروش محصولات خود را از طریق این رسانه با مشتریان بالقوه به اشتراک می گذارند تا مشتریان جدید بیشتری را که مشتاق یافتن خدمات یا خرید محصولات هستند را جذب کنند . پس شما هم میتوانید با فعالیت مستمر و موثر در شبکه‌هایی مثل اینستاگرام، تلگرام، آپارات، توییتر،،یوتوب، پینترست متشتریان بالقوه خود را جذب کنید و کسب و کارتان را رونق دهید.

مهم‌ترین شبکه‌ها ورسانه های اجتماعی برای کسب و کارها کدام است؟

اینستاگرام

اینستاگرام یکی ازمحبوب ترین پلتفرم های شبکه اجتماعی برای اکثریت کسب و کارهاست در کشور مانیز طبق آمار رسمی اینستاگرام، حدودا بیش از ۶۰ درصد جمعیت ایران عضو فعال این شبکه اجتماعی محبوب هستند. پس بسیار واضح است فعالیت و تبلیغات در اینستاگرام تا چه حد مهم و کاربردی برای رشد کسب و کار و برندینگ شما است.

ویژگی های مهم اینستاگرام

  1. دسترسی به  تعداد کاربران زیاد
  2. تولید محتوای ساده
  3. مناسب برای اکثر کسب وکارها

توئیتر

توییتر با بیش از 2 میلیون کاربر فعال در کشور ما یکی از اثر گذارترین شبکه اجتماعی بر محور انتشار متن است و برای برندهایی که به دنبال گفتگو و انتشار اخبار هستند مناسب است.

ویژگی های مهم توییتر

  1. مناسب کسب و کارهای فرهنگی و خبری
  2. مناسب برای کمپین های PR
  3. گستردگی کمتر ولی اثربخشی بیشتر

لینکدین

لینکدین یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی سازمان های B2B ، شرکت ها و فریلنسرها است. و بسیاری از فعالان تجاری دراین رسانه محبوب فعالیت میکند . تدام فعالیت در این رسانه میتواندبه تاثیرگذاری روی مدیران و صاحبان کسب و کارو جذب مشتریان بالقوه و برندینگ شما کمک قابل توجهی کند.

ویژگی های مهم لینکدین

  1. اثرگذاری روی منایع انسانی مجموعه
  2. عالی برای کسب وکارهای B2B
  3. مناسب برای کمپین های PR

فیسبوک

فیس بوک بزرگترین خانواده در شبکه های اجتماعی است و می توانید از این طریق با دوستان خود ارتباط برقرار کنید .عکس، فیلم ، فایل صوتی و متن، … را به اشتراک بگذارید و مخاطبان هدف خود را جذب کنید . وهم چنین میتوانید از از اپلیکیشن ها و بازی های متعددی که وابسته به فیسبوک هستند هم استفاده کنید.

یوتیوب

یوتیوب با 1.8 میلیارد کاربر، بهترین مکان برای بازاریابی ویدئویی (Video Marketing در رسانه های اجتماعی به‌حساب می‌آید. و بستری مناسبی برای برندینگ و رشد کسب وکارها است.

پینترست (Pinterest)

پینترست منبع بزرگی برای تصاویراست وترافیک بالایی بعد از فیسبوک برخوردار است . کاربران به راحتی می‌توانند در آن تصاویر مورد نظر خود را مشابه هشتگ در یک صفحه پین کنند. اگر کسب و کار شما دارای تصاویر جذاب و خاص می باشد حتما پینترست را در اولویت مدیریت شبکه های اجتماعی خود قرار دهید. زیرا اکثر افراد برای پیدا کردن تصویر مورد نظر خود، به جای موتورهای جستجو سراغ پینترست می روند.

تلگرام

تلگرام یک برنامه پیام رسان آنلاین و محبوب برای رد و بدل کردن پیام های متنی ، فایل های تصویری و ویدیوی می باشد که میتوانید کانالهای برای پخش خدمات و محصولات یا محتوای آموزشی برای مخاطبان نامحدود خود ایجاد کنید .

ردیت

ردیت فضای اجتماعی بزرگی است .که روزانه میلیون ها نفر از آن بازدید میکنند و با هم به گفت و گو می پردازند. در حال حاضر این شبکه اجتماعی به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای گفت و گو و تبادل نظر تبدیل شده است

سروش

سروش با بیش از 10میلیون نصب فعال یک پیامرسان محبوب ایرانی دارای امکاناتی نظیر ایجاد گروه، سوپرگروه، کانال، مدیریت پیشرفته کانال، تماس صوتی و… می باشد. و تا حدودی میتواند جایگزینی برای تلگرام گردد.

ایتا

پیام رسان ایتا یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی برای ارسال موسیقی، ویدیو یا مدارک است که ظاهری مشابه با تلگرام دارد اما یکی از نکات مثبت در ایتا که آن را در تلگرام نمی‌بینیم قابلیت تفکیک کانال ها، گروه ها و چت های شخصی است.

تیک تاک

TikTok یک پلت فرم رسانه اجتماعی برای ایجاد، اشتراک گذاری و کشف ویدیوهای بسیار کوتاه ۳ تا ۶۰ ثانیه‌ای است و طیف گسترده ای از صداها و قطعات آهنگ را به همراه گزینه ای برای افزودن جلوه های ویژه و فیلترها ارائه می دهند. همچنین می توانید ویدیوهای ایجاد شده در تلفن خود را اضافه کنید. ویدیو جذاب بسازند و آنها را در یک جامعه به اشتراک بگذارید.

تفاوت اینستاگرام و تیک تاک چیست؟

TikTok یک کانال اجتماعی ویدیویی عمودی و کوتاه آنلاین است.در حالی که اینستاگرام یک پلتفرم بصری برای تصاویر، چرخ فلک ها، محتوای زودگذر (استوری) ، ویدیوهای کوتاه (Reels) ، ویدیوهای طولانی (IGTV) ، جریان (Live) و فهرست ها (راهنماها) است.

آپارات

آپارات بهترین سرویس اشتراک گذاری ویدئو در ایران است که جایگزینی برای یوتوب می باشد و با عرضه نرم افزار تلفن همراه خود در سیستم عامل اندروید ، ویندوز فون و آی او اِس و هم چنین با معرفی سرویس های جدید فیلمیو و آپارات کودک توانست محبوبیت بالایی بین کاربران ایرانی به دست آورد.

نمونه کار های شبکه های اجتماعی

اینجا نتایج حرف اول را میزند

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان
Logo
Shopping cart