Search
Close this search box.
Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous slide
Next slide

چرا خدمات تیزر تبلیغاتی جوان؟

خدمات خلاقانه برای افراد خلاق

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان

ایده پردازی سناریو

هدف اصلی ما، تجسم بخشیدن به ایده های جذاب و به اجرا درآوردن آنها با روش های کاملا خلاقانه است، هر آنچه در دهن یک نویسنده ی خلاق جرقه می زند، در واحد تولید جوان به عینیت در می آید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان

برند سازی حرفه ای

ما به اتکای نیرو های متخصص ، کار بلد و حرفه ای ، چهره ماندگار و قابل اعتماد از برندتان ترسیم می کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان

تجهیزات به روز

ما جدا از تولید سناریوی قوی، هدفمند و هوشمندانه ، از تکنیک ها و تجهیزات به روز برای تولید تیزر محصولات یا خدمات شما بهره می بریم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان

راه حل های به صرفه

ما به خود افتخار میکنیم که همیشه در تقاطع هزینه و کیفیت قرار داریم! به این معنا که ما هر ریال هزینه ای که برای تولید تیزر تبلیغاتی خود میکنید بیشترین نتایج خارق العاده را برایتان استخراج می کنیم

تیزرهای اجرا شده

تیزر های تبلیغاتی

توضیحات

توضیحات ویدیو

خدمات تیزر تبلیغاتی جوان

جایی که ایده ها جان می گیرند

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر و فیلم تبلیغاتی یکی ازپر بازدید ترین و محبول ترین نوع محتوا برای انتقال سریع پیام برند ، معرفی محصولات و خدمات در تمام دنیا محسوب می شود.
تهیه این نوع محتوا به علت تاثیر گذاری برجنیه های بصری اگر با خلاقیت و تکنیک های به خصوصی صورت گیردباعقث می شود پیام برند شما در کانون توجه افراد گیرد و آنها را علاقمند و کنجکاو کنند و در اذهان ماندگار شود. تیم متخصص و ماهر جوان با هدف تجسم بخشیدن به ایده های جذاب و به اجرا درآوردن آنها با روش خلاقانه پیام برند شما را به بهترین شکل به مخاطب انتقال میده تا شاهد افزایش میزان فروش برندتان باشد.

چگونه تیزر تبلیغاتی می تواند به کسب کار کمک کند؟

در عصر تبلیعات و بازاریابی دیجیتال امروزه تولید و طراحی ویدیو های تبلیعاتی به یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین روش های معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است .تیزر های تبلیعاتی میزان تعامل با محاطبان را به علت استفاده از تصویر و صدا به صورت همزمان افزایش می دهند.در نتیجه تاثیر بیشتری را نسبت به سایر انواع تبلیغات بر مخاطبان می گذارند . به همین دلیل امروزه یکی از مهم ترین استراتژی های تبلیعاتی برند و شرکت های مختلف ساخت یک تیزر تبلیعاتی خلاقانه است که می تواند تاثیر بسزایی در ایجاد آگاهی در مورد برند، افزایش تعامل و علاقه به برند و افزایش میزان فروش ایفا می کند.

عوامل ساخت تیزر تبلیغاتی

ویژگی های یک تیزر تبلیعاتی خوب چیست؟

مهم ترین بخش هر تیزر تبلیعاتی خوب ، سناریوی آن است.سناریو همان متن نوشته شده می باشد که چگونگی ارتباط عناصر مختلف و خط سیر ویدیو را مشخص می کند.یک تیزر با کیفیت و خوب باید بتواند در زمان های کوتاه ، به صورت گویا و واضح پیام مورد نظر را به مخاطبان انتقال دهد.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟

قدم اول : تعریف پروژه

در مرحله اول پس از مشخص شدن نوع محصول یا خدمات کاربر فرم نظر سنجی ( فرم بریف) در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت. که سوالات مطرح شده در فرم مورد نظر به شناخت ذهنیت کارفرما و چگونگی عرضه خدمات کمک شایانی خواهد کرد.​

مرحله دوم : آماده سازی طرح سناریو

تیم خلاق و ایده پرداز جوان با استناد به فرم بریف و گفتگو های انجام شده جلسه ایده پردازی را آغاز میکند.ودر نایت سه ایده و طرح کاملا کاربردی و قابل اجرا در مورد محصول در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

مرحله سوم : پیش تولید

در این مرحله سناریوی انتخابی در اختیار تیم قرار گرفته و سپس با توجه به نیاز سناربو به انتخاب بازیگر، بازدید لوکیشن، انتخاب فیلمبردارو...،تست گریم ولباس روی بازیگران انجام می شود. و تیم خود را برای تولید کار آماده می کنند.

مرحله چهارم: تولید

در مرحله تولید گروه به سرپرستی و مدیریت کارگران به ضبط و ثبت پلانهای سناریو می پردازند. در این مرحله تمام آنچه در سناریو نوشته شده است اجرایی شده و ذهنیت ها به عینیت خواهد رسید. و این مرحله نیاز به دقت و تمرکز بالای تمام افراد گروه دارد.

مرحله پنجم : پس از تولید

در این مرحله فیلمهای خام با نظارت کارگران در پروسه مونتاژ قرار می گیرد. تدوین گر یا همان ادیتور وظیفه ترکیب بندی پلانهای مختلف از جمله اصلاح رنگ ، صدا گذاری ، جلوه های گرافیکی ، هماهنگی موزیک ، تصاویر و ... را بر عهده دارد و در نهایت تیزر حرفه ای و خلاق آماده است و شما میتوانید از آن لذت ببرید

قیمت ساخت تیزر های تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟

اغلب فیلمسازان نرخ تولید فیلم را بر حسب ثانیه و دقیقه محاسبه می کنند.بر تعرفه ساخت فیلم عوامل مختلفی همچون تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی هوایی (نظیر پهباد، هلی شات و…) می تواند تاثیر گذار باشد.اما مجموعه جوان با در نظر گرفتن میزان بودجه و همچنین با بهره گیری از تجهیزات بروز جهت فیلمبرداری بدون واسطه می تواند تا حد امکان هزینه ساخت فیلم را کاهش دهد.

اهیمت ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی خلاقانه چیست؟

تولید محتوای با کیفیت در شیوه های نوین توسعه کسب و کار بخصوص در حوزه عصر دیجیتال مهمترین مسدله برای حذب و اعتماد کاربران است.
که در این میان ساخت تیزر های تبلیغاتی و عکاسی صنعتی از مهم ترین عناصر تولید محتوا به شمار می روند و ساخت تیزر تبلیغاتی هر چند انتخابی هوشمندانه برای معرفی محصولات و خدمات به مخاطبین محسوب می شود اما در صورتی برای شما بازدهی دارد که به صورت متفاوت ، خلاقانه و غنی باشد.

انواع تیزر تبلیغاتی

همانطور که در بالا بیان کردیم ساخت تیزر ، و طراحی بیلبورد تبلیغاتی یکی از شیوه های نوین تبلیغاتی برای انتقال پیام برند و ثبت آن در ذهن مخاطبان می باشد.
در واقع امروزه تیزر تبلیغاتی به روش های متنوع و نوینی ارائه می شود که از جمله آنها میتوان به : تیزر تبلیغاتی رئال، استاپ موشن، انیمیشن ، موشن گرافی وفیلم صنعتی اشاره داشت.

در این نوع تیزر تبلیغاتی معمولا خبری از طراحی دیجیتال نیست بلکه در آن از عناصر واقعی صحنه تصویربرداری میشود.در این نوع تیزرتبلیغاتی می توان از صحنه های ممکن شامل کارخانه ، شرکت، تولیدی و …. تصویر برداری کرد. وحتی میتوان با توجه به سناریو نوشه شده از بازیکر در تیزر استفاده نمود. این شیوه از تبلیغات اولین گزینه برای کسب و کار های بزرگ می باشد زیرا می تواند تمام افراد جامعه را هدف قرار دهد.

انیمیشن یعنی محترک کردن یک سری تصاویر ثابت که تفاوت جزئی با هم دارند و در نتیجه تبدیل آنها به یک ویدیو حذاب می باشد. انیمیشن سازی یکی از بهترین راه های ساخت تیزر تبلیغاتی و تولید محتوا برای مخاطب است . زیرا اکثر مردم ویدئو کوتاه یک دقیقه ای را به متن طولانی ترجیع میدهند. این روش به علت ماهیت سرگرم کننده یکی از بهترین ابزار ها برای جذب مخاطبان و برند سازی می باشد.

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن معولا هزینه بر و نیاز به مهارت ، تخصص و تجهیزات گران قیمت می باشد.ولی مجموعه جوان با بررسی و محاسبه ی دقیق هزینه ها آن را به حداقل رسانده است. برای اطلاع از ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن و هزینه های آن با ما تماس بگیرید.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک به حدی زیادی به تیزر های انیمیشنی شباهت داند. که در واقع موشن گرافیک دانش تلفیق حرکت عناصر گرافیکی ، حقیقی و صدا می باشد. تهیه این نوع تیزر تبلیغاتی بازدهی زیادی را برای کسب و کار ها دارد. زیرا با ترکیبی از تصاویر حقیقی و گرافیکی می تواند بالا ترین سطح را در ساخت تیزر تبلیغاتی ایجاد کردو پیام تبلیغاتی ایجاد کرد و پیام تبلیغ را در کمترین زمان به بینندگان منتقل کند.

انواع موشن گرافیک

استاپ موشن یک تکنیک در حوزه انیمیشن سازی یا فیلمسازی است که اجسام ساکن را به حرکت درآورده و به صورت لحظه به لحظه از آن عکسبرداری می‌کنند. در نهایت این عکس ها را پشت سرهم و بدون وقفه برای بینندگان به نمایش می‌گذارند و به این ترتیب بنظر می‌رسد اجسام و آبجکت ها به حرکت درآمده‌اند.
امروزه این نوع تیزر تبلیغاتی به دلیل جذابیت زیاد مورد توجه بسیاری از کسب کارها قرار گرفته است اما همانطور که می‌دانید ساخت یک استاپ موشن خوب نیاز به تخصص و خلاقیت و مهارت دارد.
تنها کافیست انجام آن را به متخصصان جوان بسپارید.

ویدیو موشن یک نوع محتوای چندرسانه‌ای است که تصاویر، صدا و انیمیشن‌ها را با یکدیگر ترکیب می‌کند تا یک داستان یا مفهوم را به واقعیت ببندد. این نوع ویدیوها اغلب برای تبلیغات، آموزش، توضیح مفاهیم پیچیده و یا سرگرمی‌ها استفاده می‌شوند. با توجه به اینکه ویدیو موشن از عناصر بصری و شنیداری استفاده می‌کند، معمولاً به راحتی می‌تواند جذابیت و تأثیرگذاری بیشتری نسبت به محتواهای متنی ساده داشته باشد. به عبارت دیگر، ویدیو موشن به تولید محتوای جذاب و کاربردی کمک می‌کند و مخاطبان بیشتری را به خود جلب می‌کند.

لوگو موشن یک نوع لوگوی متحرک است که با استفاده از جلوه‌های تصویری، علائم تجاری و نشان‌ها را در قالب ویدیویی زنده و جذاب – و البته بدون صدا – به نمایش می‌گذارد. این نوع لوگو، به جای استفاده از یک تصویر ثابت، از حرکت و انیمیشن برای انتقال اطلاعات و شناسایی برند استفاده می‌کند. لوگو موشن‌ها اغلب به عنوان بخشی از جلوه‌های ورودی و خروجی در ویدیوها، تبلیغات، سایت‌ها و معرفی‌های شرکت‌ها و برندها به کار می‌روند. لوگو موشن ها با مخاطبان ارتباط عمیق‌تری برقرار کرده و به تبلیغات و هویت بصری برند کمک می‌کنند.

مینیمال موشن یک روش طراحی و تولید ویدیو موشن است که بر سادگی تمرکز دارد. در این رویکرد، از اجزاء کم، انیمیشن‌های نیمه‌حرفه‌ای و طرح‌های ساده و معمولاً با رنگ های کمتر استفاده می‌شود. مهم‌ترین هدف مینیمال موشن، به‌جا آوردن محتوا و انتقال پیام به صورت کارآمد و کاربرپسند است. این سبک طراحی، معمولاً در تبلیغات، آموزش‌ها و معرفی‌های کوتاه کاربرد دارد. استفاده از جلوه‌های تصویری ساده باعث متمرکز شدن مخاطبان بر روی اصل موضوع می‌شود و پیام را به‌خوبی و با کیفیت بالا منتقل می‌کند. مینیمال موشن به دلیل استفاده از سبک ساده و جذاب، مخاطبان را جذب می‌کند و در کمترین زمان در تجربه ی بصری آن ها تأثیر می‌گذارد.

اینفوموشن به منظور انتقال اطلاعات و ارائه داده‌ها به صورت چشمگیر و جذاب استفاده می‌شود. در این نوع ویدیوها، اطلاعات پیچیده، آمار، داده‌ها و مفاهیم را با استفاده از انیمیشن‌ها، نمودارها، نقشه‌ها و تصاویر توضیح می‌دهند. هدف اصلی اینفوموشن، ساده‌سازی و تبدیل اطلاعات پیچیده به شکلی قابل درک و قابل ارتقا برای مخاطبان است. این نوع ویدیوها معمولاً برای آموزش، تبلیغات، نمایش آمار و ارقام، و توضیح موضوعات تخصصی کاربرد دارند. اینفوموشن با جذابیت و کاربردی بودنش می‌تواند مخاطبان را به خود جلب کرده و بهبود درک و انتقال اطلاعات را به‌همراه داشته باشد.

همان طور که از اسم آن پیداست این نوع تیزر تبلیغاتی ترکیبی از تصاویر واقعی و تصاویر کارتونی است. به احتمال زیاد شما هم شاهد این نوع تیزر های تبلیغاتی در تلویزیون از تبلیغ محصولات صنعتی مثل پکیج گرفته تا محصولات لبنی.ساخت این نوع تیزر بسیار تاثیر گذار می باشد، اما باید پیش از تولید از متخصصان و مشاوران مجرب این حوزه مشورت صورت بگیرید.

هدف ساخت این نوع تیزر نشان دادن مرحله تولید محصول و مزایای رقابتی بودن آن است. که با نشان دادن فرآیند تولید محصولات وخدمات میتوانید قدم بزرگی در جلب رضایت و معرفی مشتریان خود بردارید

تیزرتبلیغاتی نریشن نوعی فیلم یا تیزر تبلیغاتی است که برای ساخت آن ابتدا از تصویر اینترنتی یا ویدیو های واقعی کسب و کار استفاده می شود تا ویدیو های مربوط به موضوع و سناریو مطرح شده پیدا شود و سپس تدوینگر تصاویر را به ترتیب درست در کنار هم قرار میدهد و متنی را که گوینده خوانده را با ظرافت تمام و با ریتمی منطقی روی تصاویر پیاده سازی می کند. تا نظر بینندگان را جلب کند و افزایش فروش را به ارمغان بیاورد.

ساخت این نوع فیلم اغلب از مواد اولیه محصول شروع شده و تا خروجی نهایی آن ادامه دارد.با این کار مشتریان از مکانیزم کار و کیفیت محصول آگاه می شوند.این کار می تواند اعتمادی بین برند شما و مشتریان ایجاد کند. برای تاثیر گذاری بیشتر می توانید المان های گراقیکی اضافه کنید.

این نوع تیزر تبلیغاتی بیشترین طرفدار را نسبت به فیلم صنعتی دارد.ممکن است هزینه این نوع تیزر بیشتر یا کمتر از سایر تبلیغات باشد اما بسیار موثر بوده و بسیاری از کمپانی ها و شرکت های بزرگ برای توسعه و رشد اقتصادی و تجاری اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی می کنند.تولید این نوع تیزر نیاز به دانش و تجربه فراوان می باشد.

سوالات متداول

هزنیه تولید تیزر تبلیعاتی چطور محاسبه می شود؟

هزینه ساخت تیزر تبلیعاتی به پارامتر های مختلفی بستگی دارد از جمله تجهیزات کامپیوتری ، بازیگران ، دوربین ، تجهیزات نور و حرکتی دوربین،کارگردان و نویسنده …ولی ما خیال شما را از این پیچدگی های بی مورد راحت کردیم مسئولیت کامل آن را می پذیریم و تعرفه مقرون به صرفه و مشخصی برای همه انواع ساخت تیزر تبلیغاتی تعیین کرده ایم تا شما بتوانید به آسانی در مورد آن تصمیم بگیرید.

تولید تیزر تبلیغاتی چه محدودیت های دارد؟

ساخت تیزر تلیغاتی در حالت عادی هیج محدودیتی ندارد.اما برای پخش رسانه خاصی باید محدودیت و قوانینی های آن را رعایت کنید.اما نیازی نیست برای آشنایی با این قوانین وقت بگذارید، ما با تمام قوانین رساانه ها آشنایی داریم.

چطور سفارش تولید تیزر تبلیغاتی دهم؟

گوشی را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید، ما متعهد هستیم در سریعترین و ساده ترین شکل ممکن شما را به اهدافتان برسانیم.

ساخت یک تیزر و آگهی تبلیغاتی چقدر زمان لازم دارد؟

ساخت یک تیزر تبلیغاتی بسته به وسعت تولید و پیچدگی سناریو بین 20 روز تا چند ماه زمان نیاز خواهد داشت که این مورد در مرحله اول و طی جلسات هماهنگی به اطلاع شما خواهد رسید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان
Logo
Shopping cart