Search
Close this search box.
راحته با جوان خیالتون از

درعصر تبلیغات امروزی هیچ چیز مهتر از داشتن استراتژي هدفمند و ثابت برای موفقیت نیست ، ما در جوان با استراتژي حرفه ای و هدفمند کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین شما را با کمترین هزینه با روش های متنوع درتعداد وسیعی ازوب سایت ،اپلیکیشن ،تلویزیون و… اجرا میکنیم تا افزایش فروش ، جذب مشتری و رشد کسب وکارتان را شاهد باشید.

بازاریابی آنلاین

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین

با توجه به افزایش روزافزون کاربران رسانه های اجتماعی تبلیغات در این پلتفرم های محبوب باعث جذب مخاطبان و رشد کسب وکارتان می شود. اما موفقیت در رسانه هاس اجتماعی به نوع کسب‌وکار و استراتژي شما بستگی دارد. ما با صورت هدفمند و به کارگیری استراتژي بهترین پلتفرم رسانه اجتماعی را برای دستیابی به مخاطبان هدفتان تعیین خواهیم کرد.

تبلیغات نمایشی

این نوع تبلیغات به دلیل بصری بودن از جمله بنرها، پاپ آپ ها، تبلیغات ویدیویی و… نقش بسزایی در تبلیغ برند ،جذب کاربران ، هدف گیری مجدد در سراسر وب و افزایش فروش شما فراهم میکند.

تبلیغات نمایشی
تبلیغات PPC

تبلیغات PPC

استفاده از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک روشی موثری برای جذب مشتریان است . این روش بسیار مقرون به صرفه است زیرا شما فقط هزینه به ازای کلیک مخاطبان بر روی تبلیغتان می پردازید . ما برای شما کمپین های تبیغاتی موثر و جذابی ایجاد میکنیم .

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)

هنگامی که مشتریان شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ در جستجوی محصول یا اطلاعات مورد نیازشان هستند برند یا محصولات شما برای خرید به آنها پیشنهاد داده می شود.

بازاریابی موتورهای جستجو(SEM)
تبلیغات بومی

تبلیغات بومی

یکی از روش های موثر و مفید تبلیغات آنلاین است که دروب سایت ها و وبلاگ ها به عنوان نوعی توصیه نمایش داده می شوند. ما تبلیغات شما را در بهترین و پرترافیک ترین وب سایت ها و وبلاگ منتشر میکنیم.

هدف گذاری مجدد

بازاریابی مجدد یا هدف گذاری مجدد نوعی از تبلیغات است که تنها با تبلیغات دیجیتال به طور کامل امکان پذیر است. محصولات و خدمات شما به کسانی نشان داده می شود که از وب سایت شما بازدید کرده اند یا درگذشته به نوعی با برند شما درتعامل بوده اند. از آنجایی که آنها در گذشته به آنچه که شما ارائه داده اید علاقه نشان داده اند،، احتمال بالایی دارد خرید کنند. ما به کارگیری ابزار و استراتژي هدفمند شما را دراستفاده از این تبلیغ بسیار موثر را کمک می کنیم.

ریتارگتینگ
تبلیغات ویدیویی​

تبلیغات ویدیویی​

محتوای ویدیوی یکی از موثر ترین روش ها درتبلیغات هر کسب وکاری است . ما تبلیغات جذاب و خلاقی ایجاد میکنیم تا ، تعامل با کاربران ، آگاهی از برند حتی فروش خود را افزایش دهید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
آژانس دیجیتال مارکتینگ جوان
Logo
Shopping cart